Ekibimiz

Mehmet İnan

Yönetim Kurulu Başkanı

m.inan@santatur.com
0216 550 50 10 (121-122 dahili)

Saim Alabalık

Yönetim Kurulu Üyesi

s.alabalik@santatur.com
0216 550 50 10 (117-118 dahili)

Kader Alkan

Ofis Müdürü

k.alkan@santatur.com
0216 550 50 10 (131-133 dahili)

Dilek Kaya

Pazarlama Sorumlusu

d.kaya@santatur.com
0216 550 50 10

Bilet

Bülent Süderbay

Bilet Satış Müdürü

b.suderbay@santatur.com
0216 550 50 10

Evrim Suer Doğan

Bilet Satış Şefi

e.suer@santatur.com
0216 550 50 10 (119 dahili)

Ceren Şenses

Bilet Satış Sorumlusu

c.senses@santatur.com
0216 550 50 10

Murat
Şenlik

Bilet Satış Sorumlusu

m.senlik@santatur.com
0216 550 50 10 (113 dahili)

Meral Çatırdağ

Bilet Satış Sorumlusu (Nöbetçi)

m.baser@santatur.com
0542 556 69 44

Derya Özer

Bilet Satış Sorumlusu

d.ozer@santatur.com
0216 550 50 10 (130 dahili)

Doruk Salih Eryelkovan

Bilet Satış Sorumlusu

0216 550 50 10 (127 dahili)

Hakan Salgar

Bilet Satış Sorumlusu

h.salgar@santatur.com
0216 550 50 10 (123 dahili)

Otel

Elif İnan

Yurt İçi Otel Rezervasyon

e.inan@santatur.com
0216 550 50 10 (135 dahili)

Elçin Özkan Batur

Kurumsal Müşteriler Satış Sorumlusu

e.batur@santatur.com
0216 550 50 10 (124 dahili)

İlker Babacan

Otel Rezervasyon

i.babacan@santatur.com
0216 550 50 10 (132 dahili)

Gündoğan Boz

Muhasebe Müdürü

g.boz@santatur.com
0216 550 50 10 (139 dahili)

Ümit Başaran

Muhasebe

u.basaran@santatur.com
0216 550 50 10 (137 dahili)

Gülrengi Özdemir

Çay & Kahve Servisi

Mehmet Boynueyri

Ofisboy