Ekibimiz

Mehmet İnan

Yönetim Kurulu Başkanı & Muhasebe
m.inan@santatur.com

0216 550 50 10 (121-122)

Kader Alkan

Ofis Müdürü & Vize ve Organizasyon
k.alkan@santatur.com

0216 550 50 10 (131)

Saim Alabalık

Yönetim Kurulu Üyesi & Bilet Satış
s.alabalik@santatur.com

0216 550 50 10 (117-118)

Dilek Kaya

Pazarlama Sorumlusu
d.kaya@santatur.com

0216 550 50 10 (131)

Bilet

Bülent Süderbay

Bilet Satış Müdürü
b.suderbay@santatur.com

0216 550 50 10

Derya Özer

Bilet Satış Sorumlusu
d.ozer@santatur.com

0216 550 50 10 (130)

Evrim Suer Doğan

Bilet Satış Sorumlusu
e.suer@santatur.com

0216 550 50 10 (119)

Doruk Salih Eryelkovan

Bilet Satış Sorumlusu

0216 550 50 10 (130)

Ceren Şenses

Bilet Satış Sorumlusu
c.senses@santatur.com

0216 550 50 10

Murat Şenlik

Bilet Satış Sorumlusu

 

m.senlik@santatur.com

0216 550 50 10 (113)

Meral Çatırdağ

Bilet Satış Sorumlusu (Nöbetçi)
m.baser@santatur.com

0542 556 69 44

Otel

Elif İnan

Yurt İçi Otel Rezervasyon
e.inan@santatur.com

0216 550 50 10 (135)

Elçin Özkan Batur

Kurumsal Müşteriler Satış Sorumlusu
e.batur@santatur.com

0216 550 50 10 (124)

İlker Babacan

Otel Rezervasyon
i.babacan@santatur.com

0216 550 50 10 (132)

Ofis

Gündoğan Boz

Muhasebe Müdürü
g.boz@santatur.com

0216 550 50 10 (139)

Gülrengi Özdemir

Çay & Kahve Servisi

Ümit Başaran

Muhasebe
u.basaran@santatur.com

0216 550 50 10 (137)

Mehmet Boynueyri

Ofisboy